čti pozorně, ať se pak třikrát neptáš
Petr

Termín

sobota 8. 12. 2018

Trasa

10,5 km nebo 5,5 km

Převýšení

120 m nebo 60 m

Prezentace

od 09:00 do 11:30

Start dětských tras

od 10:30

Start dospěláci

12:00

„The only good pace is suicide pace, and today's a good day to die.“ 
Steve Prefontaine

99% v lese.

Šotolina, kamínky, jehličí a bláto.

Dva 5km okruhy.

Při náběhu do druhého okruhu bude možnost využít skromné občerstvovací stanice.

Označeno na stromech tzv. ,,mlíkem" (páska) + doplněné o šipky z mouky na zemi.

Jednotlivé kilometry označeny.

Poloviční trasa je tvořena jedním okruhem

Dětské závody se uskuteční na zpevněných lesních cestách. Dle věku a počtu malých závodníků budou trasy zvoleny v rozmezí 200-​1000 m.

Chlapci <M39

Muži >M39

Dívky <M35

Ženy >M35

Z každé kategorie budou vyhlašovány standardně první tři místa.

(u 5,5km trati vyhlašovány pouze tři muži a ženy bez rozdílu věku)

Prostor zázemí závodu se nachází v areálu ,,Lesního dětského klubu U Tří veverek", který je celý oplocen.

V prostoru zázemí závodu pro Tebe bude připravena registrační kancelář, kde bude nutná prezenčka, případně na místě dopřihlásit, pokud si to neprovedl elektronicky.

Dále bude na místě krytá úschovna pro Tvoje osobní věcí. Na Tvoje fyziologické potřeby bude též myšleno pomocí mobilních toalet.

Dámy, ženy, slečny budou mít připravenou stylovou převlékárnu. Muži, chlapci, kluci to zvládnou venku u plotu, auta, doma, kdekoli jinde (díky Honzo B.).

Jelikož se závod koná v prosinci, budou po areálu zapáleny ohně, aby ses mohl Ty, Tvoje žena/​muž a děti případně trochu ohřát. Ale nechme se překvapit, co nám příroda nachystá.

Občerstvení bude bohaté. Na své si jistě přijdou jak kytkožrouti, tak i pojídači zvířat. Káva bude výběrová, tu zajistí kavárna Kraft . Jistě zahřeje nejen u srdíčka i nabídka teplých nápojů, které budou jak s alkoholem, tak i bez. Pomůže i vydatná polévka či buřt na klacku opečený. Děti se budou moci těšit na opékání ,,hadů". Co se týče nějakých rychlých cukrů, bude to tam jako v cukrárně.

Po Tvém doběhu bude na umocnění dobré nálady připravena kulturní vložka (v jednání), následovaná vyhlášením výsledků dle jednotlivých kategorií.

Upřednostňujeme dopravu na závod MHD.

Ať z vlakového, tak autobusového hlavního nádraží jedou na Nový Hradec Králové (takto se jmenuje i zástavka MHD) přímé trolejbusové linky 1 a 2 (ideální i pro přespolní - v sobotu se nastupuje do vozu předními dveřmi, jízdenku za 25 Kč je možné zakoupit i u řidiče). Odtud to je pěšky do zázemí závodu (modrý puntík) 700 m.

Pokud se rozhodnete na závod přicestovat automobilem, budou pro Vás připraveny dvě parkoviště (fialové puntíky).

Zde prosím respektujte pokynů pořadatelů, kteří budou provoz na parkovištích řídit, případně parkujete dle zvyklostí dopravních předpisů.